Kategorie
sesje zdjęciowe

Ciekawe miejsca na sesję ślubną na Podkarpaciu

Każda para młoda pragnie, by ich sesja ślubna była wyjątkowa. Gdzie zatem warto ją zorganizować, gdy mieszkamy na Podkarpaciu? Jakie miejsca warto wziąć pod uwagę? Poniżej kilka naszych propozycji! Zapoznaj się z nimi koniecznie

Bieszczady

Bieszczady to niezliczona ilość szans na wyjątkową sesję ślubną. Jednak to nas nie powinno dziwić, ponieważ zachwycają pięknymi krajobrazami i malowniczymi widokami. Oczywiście trzeba wiedzieć, kiedy się tutaj wybrać na sesję, ponieważ wystarczy trafić na nieodpowiednią porę, by się po prostu rozczarować. Dlatego, jeśli wybór pada na Bieszczady, to warto pomyśleć o sesji z zachodem słońca lub wschodem. Piękna sesja ślubna Podkarpacie – coś wspaniałego!

Jezioro Solińskie

Równie wiele możliwości na stworzenie nietuzinkowego pleneru daje Solina. Wystarczy wybrać się na żagle, by na środku Jeziora Solińskiego poczuć wyjątkowy klimat tego miejsca i przy okazji zapewnić sobie wiele świetnych i zarazem oryginalnych ujęć. Poza tym nawet na brzegu Jeziora Solińskiego znajdzie się też wiele innych miejsc, które idealnie sprawdzą się na plener ślubny. Warto je sprawdzić osobiście!

Wodospad w Wisłoczku

Wodospad w Wisłoczku to idealne miejsce na sesję ślubną o każdej porze roku. Co ciekawe, to miejsce zmienia się wraz z porami roku, jak i pogodą. Dlatego wystarczy tam wrócić po wcześniejszej ulewie, by zauważyć, że jest to zupełnie inny wodospad. Będzie to na pewno idealny wybór na romantyczną sesję zdjęciową na łonie natury, ponieważ wodospad schowany jest w lesie. W pobliżu znajduje się też Rudawka Rymanowska, czy Krosno, więc jeśli wybór padnie na wodospad w Wisłoczku, to można za jednym razem zapewnić sobie zdjęcia w różnym klimacie.

Park Zamkowy w Krasiczynie

Szukając idealnego miejsca na sesję ślubną na Podkarpaciu, warto też pomyśleć o Parku Zamkowym w Krasiczynie. Stare drzewa pokryte bluszczem, sąsiedztwo szesnastowiecznego zamku robi wrażenie. Poza tym to idealna sceneria na niezapomnianą sesję ślubną, więc na pewno warto o nim pomyśleć.

Jeśli szukacie pięknych miejsc na sesję plenerową na Podkarpaciu warto zatrudnić profesjonalistę który dobrze obeznany jest w terenie tj. np. fotograf ślubny Rzeszów czy z innej miejscowości na Podkarpaciu na pewno będzie dobrze znał najlepsze miejscówki.